Naše stránky používajú tzv. cookies pre váš pohodlný nákup. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách používania súborov cookie a ochrany súkromia

BATOHY V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Turistické Batohy

  V tejto kategórii nájdeš turistické batohy, trekingové batohy, batohy so sieťovinou a mestské batohy prispôsobené Tvojim potrebám. Vyber si rozmer batoha a jeho vzhľad podľa toho, kam sa chystáš. 
  Musíš si premyslieť, či je Tvoja aktivita skôr adrenalínová alebo rekreačná. Je to dôležité, pretože batoh Ti musí uľahčiť pohyb a nie zbytočne zvýšiť hmotnosť batožiny. Bez batoha sa tiež nemôžeš vybrať na hory – musíš disponovať priestorom, kam si vložíš jedlo, spací vak, termosku, oblečenie a všetko turistické príslušenstvo. 
  Premysli si, či nepotrebuješ viac ako jeden batoh. Budeš tak viac mobilný a pripravený na každú výpravu. Je dobré mať typické výletné batohy, ktoré sa zídu pri jednoduchých a menej náročných trasách, ale oplatí sa tiež investovať do poriadneho, veľkého batoha, ktorý bude výborný na dlhé, viacdňové výpravy, a na teplejšie dni odporúčame batoh s ventilačnou sieťovinou. 

 • Trekingové Batohy

  Trekingový batoh sa hodí na každú horskú túru. Vložíš doň všetky veci, ktoré sú na takú výpravu potrebné: nápoje, jedlo, oblečenie, dodatočné príslušenstvo. S našou pomocou nájdeš ten správny batoh zodpovedajúci Tvojim potrebám. Pripravili sme pre Teba batohy s vonkajším poťahom, ktoré doceníš v nepriaznivom počasí. Dobre vieš, že počasie sa v horách mení každú chvíľu. Neriskuj, že všetky veci v Tvojom batohu zmoknú v silnom daždi. V tejto kategórii nájdeš ponuku najlepších batohov, ktoré budeš môcť využiť tak v búrke ako aj počas najväčších horúčav. Tvoje veci vo vnútri budú určite bezpečné. Okrem toho máme pre Teba tiež batohy s ventilačnou sieťovinou zaručujúce vysoké pohodlie na cestách. Konečne sa zbavíš problému mokrého chrbta. Batoh nebude tesne priliehať na Tvoje telo a komfortná sieťka Ti zabezpečí príjemný chládok na chrbte. 

 • Batohy so sietkou

  Počas nosenia batoha, najmä ak je veľmi horúco, je najviac nepríjemné to, že sa nám na chrbte vytvárajú doslova Niagarské vodopády. Nepomáhajú žiadne antiperspiranty ani iné prípravky. Väčšina batohov je vyrobená z materiálov, ktoré nie sú priepustné. Okrem toho priliehajú k chrbtu. Výrobcovia nás uisťujú, že to uľahčuje ich nosenie. Vznikli však tiež batohy s ventilačnou sieťovinou, ktoré predstavujú výborné riešenie pre osoby, ktoré nechcú mať nepríjemne mokrý chrbát od nosenia batoha, no chcú, aby nosenie bolo čo najpríjemnejšie. V tejto kategórii nájdeš trekingové batohy so sieťkou, ktoré Ti zaručia vysokú úroveň pohodlia počas výprav do hôr. Tvoj chrbát si bude môcť oddýchnuť, pretože batoh s ventilačnou sieťovinou k nim nebude tak priliehať. Naopak, zaručí príjemné vetranie. No nie je to pohodlné riešenie? Budeš cítiť príjemný chládok na chrbte počas zdolávania ďalších vrcholov. Nech sa páči, oboznám sa s našou ponukou. Určite nájdeš batoh, ktorý bude spĺňať Tvoje požiadavky.

 • Batohy Na Kolieskach
 • Batohy Mestsko-Turistické
 • Batohy Cyklistické
 • Fotobatohy
 • Školské Batohy
 • Rybárske obaly a batohy