Naše stránky používajú tzv. cookies pre váš pohodlný nákup. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách používania súborov cookie a ochrany súkromia

trekingové Nohavice Milo Tacul

Nový produkt

MILO Tacul Nohavice boli vytvorené pre ľudí, ktorí milujú lezenie a hory. Ako nástupca modelu Sierra chráni používateľov pred rôznymi mechanickými poškodeniami ešte viac. Tiež nestrácajú svoju ľahkosť.

Viac detailov

430 položky

58,00 €

Detaily

MILO Tacul nohavice boli vytvorené pre ľudí, ktorí milujú lezenie a hory. Ako nástupca modelu Sierra chráni používateľov pred rôznymi mechanickými poškodeniami ešte viac. Tiež nestrácajú svoju ľahkosť.

Jednoduchý dizajn zaručuje pohodlie a pohodlie. Vďaka materiálu Extendo trekkingové nohavice odklízejí vlhkosť a nechávajú kožu voľne dýchať. Kapsy sa nachádzajú po stranách a na stehne nohavíc, ktoré doplnia potrebu krátkych výletov do hôr.

Hlavné výhody:

  • Vyrobené z odolného materiálu
  • Kolená dokonale profilovaná
  • Štyri hlboké vrecká
  • Spodná časť nôh má nastavovača
  • Na nohavice je pripevnený pás
  • Kolená a zadná časť nohavíc boli vystužené materiálom Extendo

Použitý materiál: Extendo LT / Extendo Ripstop

 

vyrobený z pružných polyamidových vlákien, takže je flexibilný a roztiahnuteľný. Ideálne riešenie v extrémnych podmienkach. Neumožňuje, aby sa vlhkosť dostala dovnútra a vyprázdnila ju na povrch oblečenia. Snaží sa tiež udržiavať chladný vzduch vo vnútri. Toto je hlavný materiál, ktorý sa používa pri vytváraní trekkingových odevov. Extendo ST má o 8% nárast množstva vlákien Spandex, čo je viac elitnej a tiež o niečo ťažšie ako klasická verzia Extendo.

 

hmotnosť: 400g

 

milo oblečenie

nohavice milo

 

outdoorové oblečenie

outdoorové nohavice

 

 

 

Rozmer oblečení

 

milo-loyc-lady-tabelka-damska-spodnie.jp