Naše stránky používajú tzv. cookies pre váš pohodlný nákup. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách používania súborov cookie a ochrany súkromia

nohavice Milo Gabro lady

Nový produkt

Milo GABRO lady - trekové nohavice pre náročné ženy, ktoré hľadajú oblečenie najvyššej kvality. Nohavičky sú vyrobené z materiálu Extendo, ľahkého, odolného a rýchlo schnúceho materiál

Viac detailov

78 položky

48,00 €

Detaily

Milo GABRO lady - trekové nohavice pre náročné ženy, ktoré hľadajú oblečenie najvyššej kvality. Nohavičky sú vyrobené z materiálu Extendo, ľahkého, odolného a rýchlo schnúceho materiálu. Využívajú technické riešenia, vďaka ktorým je každý turistický výlet do hôr príjemný a pohodlný.

 

Milo Gabro sa vyznačuje atraktívnym dizajnom. nohavice so môžu jednoducho páčiť, čo nie je bezvýznamné pre každú ženu. Aj v horách chce vyzerať atraktívne. Vďaka tomu, že si vyberie tento model, bude mať takú príležitosť. nohavice poskytnú výnimočné pohodlie a zaistí dokonalý vzhľad horských chodníkov.

 

Vlastnosti produktu:

  • z vystuženého materiálu Estendo,
  • prístup k 4 vreckám na zips,
  • prístup do jednej nákladovej vrecká,
  • možnosť úpravy spodného obvodu nohavíc.
  •  


Materiály:

aquatexl2c-logo.pngExtendo je pružná tkanina so silnou vonkajšou vrstvou. Jej vrstva vnútorná dokonale odvádza vlhkosť von. Tkanina je vyrobená z polyamid a elastické vlákna. Materiál rýchlo schne, je pružný, odolný a svetlo. Vhodné pre výrobu trekingového oblečenia.

 

Milo Gabro lady

 

Tabuľka veľkostí