Naše stránky používajú tzv. cookies pre váš pohodlný nákup. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách používania súborov cookie a ochrany súkromia

Pánske nohavice Milo Vino

Nový produkt

Jednoduché, klasické pánske nohavice milo Vino vyrobené z materiálu Extendo. Nohavice Vino sú ľahké, rýchlo schnúce a priedušné. Ich jednoduchý strih a nedostatok vystuženie znamená, že je možné použiť ako trekkingové nohavice aj ako obyčajné mestské nohavice. 

 

milologoxd.png

Viac detailov

647 položky

53,00 €

Detaily

Jednoduché, klasické pánske nohavice Milo Vino vyrobené z materiálu Extendo.


Extendo je pružná a odolná tkanina, ktorá je navyše vo vnútri zosilnená. Perfektne odvádza vlhkosť od tela. Mäkký materiál nohavíc Vino zaručuje plnú slobodu pohybu. Nohavice Vino sú ľahké, rýchlo schnúce a priedušné. Ich jednoduchý strih a nedostatok vystuženie znamená, že je možné použiť ako trekkingové nohavice aj ako obyčajné mestské nohavice. Majú gumový pás a integrovaný pás. Nohy na suchý zips vám umožňujú upraviť ich šírku. Nohavice poskytujú vysoký tepelný komfort bez ohľadu na počasie. Ďalšie bonus v nohaviciach Vino je 5 vreciek (dve predné a dve zadné zip) a priestranná stehenné vrecko.

 

VLASTNOSTI VÝROBKU:
- ľahké a vzdušné
- zaručiť voľný pohyb
- integrovaný gumový pás
- šírka nohy nastaviteľná pomocou suchého zipsu
- 5 vreciek na zips a vrecká na stehnách


Extendo
92% polyamid / 8% spandex

 

VINO  red/grey 

Vino  black

 

VINO  blue nights/grey 

VINO green/grey

VINO grey/black

VINO tomato red/grey 

 

 

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA